Zatrzymamy w kadrze to, co nieuchwytne,
co trwa jak mgnienie chwili,
tej JEDYNEJ,
która się już nie powtórzy...
Dla Ciebie zachowamy ją na wieczność...20111105

Dekoracje świąteczne na święta Bożego Narodzenia

 Jeśli myślicie o tym jak ładnie udekorować stół na święta Bożego Narodzenia, wnętrze domu w okresie jesienno-zimowym, polecam katalog z takimi dekoracjami:
 Dekoracje stołu na święta Bożego Narodzenia - Przykłady i Inspiracje

 Wszystkie dekoracje świąteczne dostępne są w internetowym sklepie: 1001dekoracji.pl

Święta to niezwykły czas rodzinny spotkań, świątecznej atmosfery w domu.
Wykreowanie odpowiedniego klimatu w domu  który wprawi nas i naszych gości w dobry nastrój to nie lada sztuka. Warto wiec skorzystać z gotowych dekoracji świątecznych i elementów wystroju wnętrza. NIe zostawiajmy na sam koniec szukanie dekoracji domu, kiedy jeszcze musimy biegać po sklepach w poszukiwaniu prezentów. Można wcześniej udekorować ładnie dom i cieszyć się taką dekoracją dłużej.
Bardzo ładne są dekoracje z zimowymi ptakami: są jesienne, jeszcze nie typowo świąteczne.
Bliżej świąt bardziej odpowiednie są dekoracje z elementami, które każdemu kojarzą się ze świętami Bożego Narodzenia: mikołaje, choinki, szopki bożonarodzeniowe, gwiazdory, gwiazdki, śnieżynki itd
Oto kilka podpowiedzi dekoratorów, które znalazłam w sieci:
- pamiętajmy o świątecznych serwetkach na stołach: stosunkowo niedrogo można osiągnąć efekt "odświętny".
- unikajmy raczej tanich, plastikowych ozdób: sztucznych girland, plastikowych dekoracji. Lepiej postawić na jeden elegancki, oryginalny akcent świąteczny niż wiele średniej jakości ozdób.
- w tym roku modne są naturalne materiały używane w dekoracjach świątecznych:  słoma, sizal, faszyna, filc ale raczej w połączeniu z odświętnymi akcentami jak np. brokaty (np. blade srebro), oraz dekoracje ceramiczne, bo są one trwałe i szlachetne. Ale np. w zaskakujących połączeniach: ceramiczne mikołaje czy anioły ubrane w dzianinowe ubranka.
-modne i ciekawe są zawsze dekoracje wykonane własnoręcznie: np. pomandery czy ozdoby z powszechnie dostępnych "składników" jak pierniki świąteczne, orzechy i przyprawy;
- warto pamietać o świecach - one wyjątkowo wprowadzają świąteczny nastrój.

Polecam sklep www.1001dekoracji.pl który ma w ofercie takie dekoracje świąteczne.

Brak komentarzy: