Zatrzymamy w kadrze to, co nieuchwytne,
co trwa jak mgnienie chwili,
tej JEDYNEJ,
która się już nie powtórzy...
Dla Ciebie zachowamy ją na wieczność...20071107

Wyjątkowa oprawa ślubu - DEKORACJE

Wielu naszych przyszłych klientów pyta nas, kogo moglibyśmy polecić z podwykonawców z branży ślubnej. A ponieważ jesteśmy parą, która "przeżyła" już "kilka" ślubów, postanowiliśmy opisać firmy, które naszym zdaniem swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do narzeczonych sprawiają, że oprawa ich uroczystości jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nasze polecanki nie mają oczywiście charakteru reklamowego. Polecamy firmy, których stylistyka jest w jakiś sposób zgodna z naszą estetyką, których efekty pracy nas mile zaskoczyły. Mamy nadzieję, że pomoże to osobom, które podobnie jak my szukają rzeczy wyjątkowych, niepowtarzalnych i na wysokim poziomie.Ostatnio mieliśmy okazję robić zdjęcia na wyjątkowym, jak na polskie warunki, ślubie. Karolina i Michał postanowili nadać swojej uroczystości niepowtarzalny charakter, czyli...w Polsce - ślub po amerykańsku! Do tej pory wydawało nam się niemożliwe, aby pod gołym niebem, przy bliskiej obecności gości, móc w Polsce zawrzeć związek małżeński. A jednak. Taką usługę oferuje kilka miejsc w Poznaniu i okolicach. My uwieczniliśmy ślub Karoliny i Michała, który odbył się w Białokoszu.
Nas zachwyciła i oczarowała piękna oprawa całej uroczystości. Wszystkie dodatki: zaproszenia, przepiękne menu, karteczki dla gości oraz dekoracje kwiatowe były utrzymane w jednakowej, czerwonej stylistyce. Taką też suknię miała panna młoda:-) a pan młody... oczywiście... krawat:-)
Ale od początku.
Gości na podjeździe witał banner z parą dłoni, które były motywem przewodnim wszystkich dekoracji:Miejsce ślubu było także pięknie przygotowane:Cały Pałac dosłownie tonął w przepięknych, czerwonych kompozycjach kwiatowych:Wieczorem klimatu dodawały świece:

Panna Młoda miała bardzo oryginalny bukiet ślubny, przekładany przez rękę, długości ok. metra. Przykuwał uwagę wszystkich, naszą oczywiście też:-)
Na stołach były pięknie przygotowane menu:


i karteczki z imionami gości:

Całości dopełniało oryginalne zaproszenie:Karolina i Michał sami postarali sie, aby ich ślub miał tak piękną i niepowtarzalną oprawę. Materiały drukowane przygotowała ich Agencja Reklamowa Pomarańcza: http://www.pomarancza.pl/ a kompozycje kwiatowe przygotowała florystka na stałe współpracująca z Pałacem Białokosz: http://www.bialokosz.pl/

Piękny ślub, który na długo zapadł wszystkim obecnym w pamięci... Oryginalny, pełen uczuć i szczęścia, tak jak czerwień...kolor miłości i namiętności:-)
KiP

Brak komentarzy: