Zatrzymamy w kadrze to, co nieuchwytne,
co trwa jak mgnienie chwili,
tej JEDYNEJ,
która się już nie powtórzy...
Dla Ciebie zachowamy ją na wieczność...20071108

Polecanki c.d. - ZESPÓŁ MUZYCZNY

Mamy nadzieję, że wszystkie osoby, które polecamy na naszym blogu nie będą miały nam tego za złe:-) Tak naprawdę nawet nie wiedzą, że je reklamujemy:-) A my tak po prostu, ze szczerego serca:-))))))))))))
Jakiś czas temu mieliśmy prawdziwą przyjemność poznać osoby z zespołu pod wdzięczną nazwą... "Ogóreczki". Na początku też nie wierzyliśmy, że tak się nazywają... Do momentu, kiedy nie dostaliśmy od nich wizytówki. No cóż, nie każdy przecież musi nazywać firmę swoim imieniem, prawda? ...
Otóż, tak jak grają i śpiewają Ogóreczki, tak nie gra nikt! A przynajmniej my nikogo lepszego nie spotkaliśmy. Klawisze, perkusja, saks, gitary, trąbka i 4 wokale (piąty ponoć śpiewa dopiero jak się napije...) - w sumie 5 osób, ale często 2w1. Usłyszeliśmy chyba wszystkie standardy bliskie naszym sercom, w naprawdę mistrzowskim wykonaniu. Efekt? Większość "ruszonych" zdjęć z wesela, bo przez cały czas kołysaliśmy się w takt muzyki. Po prostu nie sposób było ustać na nogach słysząc takie rytmy. A sala szalała do białego rana!
Tak więc POLECAMY ich wszystkim, którzy cenią sobie dobrą muzykę na żywo, dobry wokal i profesjonalne podejście do grania.
kontakt: Mateusz Ogórkiewicz (a jednak!)
tel. 509 472 442
ogoreczki@interia.eu

Brak komentarzy: